TBB BAŞKANIMIZ VE Y.K.ÜYELERİ BAROMUZU ZİYARET ETTİ.

Baromuzun daveti üzerine 19 Eylül 2011 günü Eskişehir’e gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.V.Ahsen Coşar, Başkan Yardımcıları Av.Berra Besler, Av.Talay Şenol, Sayman Av.Sitare Sağsen, Yönetim Kurulu Üyeleri Av.Serhan Özbek, Av.Ahmet Gürel, Av.Asude Şenol, Av.Celal Ülgen güne, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Sayın Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ederek başladı.Baro Başkanımız Av.Sayın Rıza Öztekin’in de katıldığı ziyarette TBB Başkanı Coşar, Belediye Başkanı Sayın Büyükerşen’e Türkiye Barolar Birliği’nin plaketini takdim etti.

Türkiye Barolar Birliği’nin Eskişehir etkinliği Eskişehir Valisi Sayın Kadir Koçdemir'i ziyaret ile devam etti. Eskişehir ziyaretinin anısı olarak Birlik Başkanı Coşar Sayın Koçdemir'e Türkiye Barolar Birliği’nin plaketini, Sayın Koçdemir'de Birlik Başkanı'na Eskişehir'in simgesi olan lüle taşından yapılmış piposunu sundular.

Yönetim Kurulu’nun daha sonraki durağı Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Orhan Çetingül oldu. Birlik Başkanı Coşar, ziyaretin anısı olarak Sayın Çetingül'e Türkiye Barolar Birliği’nin plaketini takdim etti.

Yönetim Kurulu’nun Eskişehir etkinliği, Eskişehir Adli Yargı Komisyon Başkanı Sayın Ahmet Şanverdi'yi ziyaret ve plaket takdimi ile devam etti.

Türkiye Barolar Birliği’nin Eskişehir etkinliği 4 meslektaşımızın ruhsat alacağı ruhsat töreni ve Baromuz tarafından düzenlenen “Meslek Sorunları” konulu panelle devam etti. Panele katılan Birlik Başkanı Coşar, Başkan Yardımcıları Berra Besler, Talay Şenol ve Sitare Sağsen, Eskişehir Barosu üyesi avukatlarla sohbet ettiler ve sorulan soruları yanıtladır.

Yönetim Kurulu’nun son ziyareti Baromuza oldu. Birlik Başkanı Coşar,Baro Başkanımız Sayın Rıza Öztekin’e Türkiye Barolar Birliği’nin plaketini sundu.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım